Logotyp

Dlaczego warto posiadać  logo swojej firmy?

 


Logo jest niepowtarzalnym identyfikatorem firmy i/lub jej produktu na rynku, a zarazem jest też nierozdzielnym elementem wizerunku przedsiębiorstwa.

 

Jak wykazują przeprowadzone badania, firmę i jej produkty, zdecydowana większość klientów identyfikuje wyłącznie poprzez skojarzenia z jej znakiem graficznym.

 

Logo którego wartość budowana jest często przez wiele lat, w ciągu których firma ponosi na ten cel znaczne nakłady finansowe, a tworzący ją ludzie, wielki wysiłek i zaangażowanie swojej pracy.

 

Logo często jest wartością samą w sobie i niekiedy jego wartość znacznie przewyższa wartość  pozostałego majątku firmy.

 

Bywa że dla "znaczka" kupuje się całe przedsiębiorstwo a nierzadkie są też przypadki gdy banki udzielają znacznych kredytów których zabezpieczeniem jest prawo własności znaku towarowego.


Co wykonamy ?

 

Unikalny Logotyp dający podstawę zastrzeżenia go jako znaku handlowego w Urzędzie Patentowym

 

Bądź rozpoznawalny !

 

Zbierzemy niezbędne informacje i stworzymy unikatowy znak handlowy zgodnie z tendencjami danej branży lub abstrakcje ( wedłóg wytycznych klienta )


Na przełomie wielu lat ( od 2003 roku ), tworzymy nieprzerwanie logotypy dla różnych podmiotów gospodarczych z specjalizacją w dziedzinie speedway .
W naszym dorobku mamy klika tysięcy autorskich logotypów  łącznie z dostosowaniem istniejących znaków handlowych na potrzeby prezentacji w konkretnym medium  .Prowadzimy proces tworzenia zaczynając od części informacyjnej  polegającej na zebraniu danych najlepiej identyfikujących daną branże , kolejnym krokiem jest  proces projektowania wstępnego  aż do momentu przedstawienia finalnej wersji logotypu ( Dajemy w tej fazie każdemu klientowi możliwość naniesienia swoich poprawek ) .

 

Cena już od 520 zł jednorazowo

Cena:520.00
Posiadamy na stanie:5
masz pytania?
print
back