Przedłużanie Usług

Poniżej można znaleźć wszystkie konta hostingowi z naszej oferty , celem ich przedłużenia , wystarczy wybrać żądany pakiet www a następnie dokonać zakupu na określony okres czasu . Prosimy o logowanie się do swojego panelu zamówień celem uproszczenia procedury . Osoby które posiadają kilka kont hostingowych w naszym systemie , są proszone o podanie loginu do konta w komentarzu do transakcji .

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 Następna »
 • Administracja Serwerem ( STANDARD ) - Przedłużenie

  Administracja serwerem przez naszą firmę jest dogodnym sposobem na posiadanie własnego serwera dedykowanego bez potrzeby posiadania wiedzy w zakresie  obejmującym administracje w środowisku *Unix .

  Cena:250.00
 • Biznes Light - Przedłużenie

  Pakiet Biznes Light jest idealnym rozwiązaniem dla firm które pragną zaistnieć w Internecie przy niskich nakładach finansowych . Powyższy pakiet zawiera konto hostingowi o podwyższonych parametrach wraz z wstępnym pozycjonowaniem zainstalowanej tam strony .

  Cena:37.00
 • Pakiet Standard - Przedłużenie

  Pakiet Hostingowy Standard jest podstawowym kontem www . Dysponuje on prawie wszystkimi zaletami wyższych pakietów lecz ma znaczącą mniejszą przestrzeń dyskową . Jest to pakiet zalecany na samym początku Państwa przygody z Internetem gdyż pomimo braku ograniczeń funkcjonalności , należy on do rodziny produktów które podlegają rygorystycznej kontroli zużycia zasobów maszyn produkcyjnych aby utrzymać odpowiednia relację ceny do jakości .

  Cena:11.00
 • Reseller Mini - Przedłużenie

  Idealne konto aby rozpocząć hostowanie  stron swoich klientów .

  * Dodatkowo każde konto www posiada skonfigurowany Mod_ReWrite , Wildcard oraz możliwość włączenia lub  wyłączenia open_basedir i safe_mode .

   

  Cena:45.00
 • Serwer Proxy Mini - Przedłużenie

  Konto  Proxy MINI z transferem i prędkością idealną do przeglądania stron www przez każdego amatora Internetu . 
  Po przejściu w tryb online, adres IP pozostawia cyfrowy ślad podczas podróży w Internecie.
  Technologia ProxyCU, w połączeniu z usługą serwerową i statycznym IP , pozwala zachować wszystkie działania przeglądarki Internetowej całkowicie  anonimowo.
  Nikt nie będzie wiedział jakie  witryn odwiedzasz lub co robisz, z wyjątkiem Ciebie samego i Twojego wyboru.

   

  Cena:25.00
 • Administracja Serwerem ( PREMIUM ) - Przedłużenie

  Administracja serwerem przez naszą firmę jest dogodnym sposobem na posiadanie własnego serwera dedykowanego bez potrzeby posiadania wiedzy w zakresie  obejmującym administracje w środowisku *Unix .  W pakiecie PREMIUM dostają Państwo więcej dodatkowych usług oraz szybszy czas reakcji za nie wygórowaną różnicę cenową względem pakietu STANDARD .

  Cena:310.00
 • Biznes Semi - Przedłużenie

  Biznes Semi jest pakietem dla osób które wymagają nie tylko dużej ilości miejsca na HDD czy wstępnego pozycjonowania ale również oczekują instalacji dowolnej strony www wraz z uzupełnieniem na niej treści . W tym pakiecie podobnie jak w każdym pakiecie z linii Biznes otrzymują Państwo dowolną domenę PL pod warunkiem jej dostępności w chwili składania zamówienia .

  Cena:55.00
 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 Następna »
print
back