Projektowanie stron www

Dla nas tworzenie serwisów internetowych jest pasją. Zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od kreowania wizerunku aż do jego wdrożenia.

Projektowanie stron internetowych

GrafikaProjektujemy strony internetowe z uwzględnieniem aktualnych trendów graficznych w europie wzorując się również na bogatych graficznie amerykańskich rozwiązaniach . Podstawowym atutem jest atrakcyjny design dostosowany do branży i odbiorców w danym sektorze zbytu .

Pomagamy kreować pozytywny wizerunek firmy w Internecie oraz osiągnąć rozpoznawanie marki w gronie potencjalnych nabywców .Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co powoduję że stajemy się partnerami małych i dużych firm na lata personalizując kontakty , godziny pracy czy oczekiwania wobec nas .

Projektowanie stron internetowych wymaga nie tylko ciągłego doskonalenia umiejętności ale również bieżącego śledzenia trendów w globalnym rynku zbytu połączonym. To właśnie praca na rynkach zagranicznych wraz z ich uwarunkowaniami czyni z nas idealne narzędzie w rękach naszego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.

Gotowe rozwiązania

Gotowe rozwiązaniaNie oferujemy tylko tworzenia stron na bazie naszych systemów ale również możemy przystosować dowolny system CMS pod Państwa oczekiwania . Nasi graficy zajmą się przygotowaniem projektu graficznego według Państwa oczekiwać i kierunku danej branży a programiści przystosują wybrane materiały graficzne tak aby razem wszystko tworzyło jedną spójną i intuicyjną w obsłudze całość .

Systemy CMS

cmsStworzyliśmy funkcjonalny i intuicyjny mechanizm w postaci autorskiego systemu CMS dzięki któremu każdy klient samodzielnie możne dodawać, rozbudowywać i zarządzać zawartością swojej strony internetowej . Mając na uwadze brak możliwości oddelegowania konkretnych pracowników w Państwa firmie celem zarządzania treścią na stronie , wprowadziliśmy specjalne udogodnienia dzięki którym to nasza firma zajmie się administracją Państwa strony firmowej a Państwo zyskają czas dla siebie lub własnej firmy .

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.

 

Aby ponownie wyjść naprzeciw potrzebom obecnych i przyszłych klientów naszej firmy  , zaprojektowaliśmy oraz  zostały wdrożone dwa licencjonowane systemy skryptowe .

 


Pierwszym z nich jest system CMS bazujący na płaskich plikach PHP z obsługą pod stron , logowania klientów , szablonami , rozwijanym menu , Newsletter, promocjami , reklamą , intuicyjnym mechanizmem dodawania treści i tworzenia nowych działów etc … Na jego bazie możemy wykonywać dowolną stronę www , portal czy stronę firmową , gdzie jego wygląd oraz konfiguracja i układ strony jest dowolny  .

 


Drugim systemem jest rozbudowany system sklepowy bazujący na rozwiązaniach PHP oraz MySql  . Posiada funkcje indywidualnych cenników , cenników hurtowych , intuicyjne zarządzanie zawartością pod stron  oraz towarami , promowanie towarów , Newsletter,  powielanie towarów z częściową zmianą danych , dodawanie wielu modyfikowalnych cech produktów , obsługa wielu systemów płatności etc , exportem i importem towarów etc …

 


Oba systemy są zoptymalizowane względem wyszukiwarek internetowych aby ich pozycjonowanie było prostym i wygodnym sposobem dotarcia do setek klientów poprzez  optymalizacje kodu oprogramowania a także możliwość samodzielnego definiowania słów kluczowych innych dla każdej z pod strony w sposób zgodny z trendami SEO . Dodatkowo każdy z naszych systemów jest spreparowany w sposób zapewniający bezpieczeństwo danych jak i jego szybkie wykonywanie po stronie serwera , poprzez dostarczanie go wraz z zabezpieczonymi kontami hostingowymi jak i  kompilacją IonCube .

 

 

W celu złożenia zapytania ofertowego , prosimy o kliknięcie w jeden z linków które przeniosą Państwa do formularza kontaktowego .

 

 

print
back