O Firmie eMITS

 

 

Cel naszej firmy i sposób jego osiągnięcia.

 

 

Podstawowym celem firmy eMITS jest kompleksowa obsługa klienta biznesowego dlatego zakres naszych usług i produktów wykracza daleko poza sieć www . Obecnie oferujemy w kompleksowym pakiecie obsługi merytorycznej wizerunku firmy : doradztwo względem wyboru domeny internetowej , jej zakup , utrzymanie w naszym systemie DNS , wybór systemu CMS , jego konfiguracja , wprowadzenie treści , oprawa graficzna , przygotowanie znaku handlowego i zgłoszenie go do Urzędu patentowego następnie rejestracja witryny www w Krajowym Rejestrze sądowym , pozyskanie numeru ISSN ( w raz z przygotowaniem pełnej dokumentacji ) w kolejnym etapie znajduje się pozycjonowanie strony firmowej oraz jej optymalizacja SEO, zgłoszenie do katalogów sieciowych i wyszukiwarek a także produkcja materiałów reklamowych w tym banerów celem użycia ich podczas kampanii reklamowej na stronach zgłoszonych do naszego systemu reklamowego . Oczywiście przez cały ten okres czasu nasi specjaliści są do dyspozycji usługobiorcy , administrują , zarządzają i uaktualniają produkty i usługi z których klienci biznesowi korzystają w ramach zakupionych produktów firmy eMITS .

 

 


Trzy proste kroki dzielące naszych kontrahentów od wizytówki swojej firmy w internecie.

 

 

Filozofia naszej firmy opiera się na trzech prostych krokach które musi zainicjować usługobiorca . Wszelkie formalności i związane z tym czynności ograniczyliśmy do maksymalnie trzech kroków aby jak najszybciej przystąpić to wykonywania umowy a klient mógł jak najszybciej zacząć korzystać z naszych usług i produktów .

 

 

1 .Kontakt z naszym przedstawicielem regionalnym lub siedzibą firmy celem umówienia spotkania z pracownikiem eMITS który odpowie na wszystkie pytania i doradzi najlepszą strategię względem państwa wymagań i oczekiwań .
2 .Podpisanie umowy handlowej na dostarczania produktów i usług naszej firmy z uwzględnieniem wcześniej ustalonych wytycznych .
3 .Przekazanie danych autoryzacyjnych do naszych produktów lub otrzymanie wykonanych usług a następnie rozliczenie się na podstawie faktury Proforma i rozpoczęcie korzystania z wybranych opcji .

 

 


Wsparcie techniczne dla klientów eMITS.

 

 

Podobnie jak w uproszczeniu procedur zamawiania i realizacji usług takie same podejście zastosowaliśmy do obsługi zgłoszeń błędów , pytań , i wszelkich innych kwestii jakie mogą mieć przyszli lub obecni kontrahenci biznesowi naszej firmy . Każde zgłoszenie lub pytanie dostaje swój indywidualny identyfikator służący w dalszych kontaktach celem identyfikacji pytającego i jego pytania oraz priorytet ważności w skali wysoki/średni/niski który określa sam klient mając do wyboru przedział czasowy naszej odpowiedzi na swoja kwestie jako reakcje w przeciągu 1 godziny dla priorytetu wysokiego , reakcje w przeciągu 12 godzin dla priorytetu średniego oraz czas reakcji do 24 godzin od zgłoszenia dla priorytetu niskiego . Zdając sobie sprawę z charakterystyki świadczonych przez nas usług oraz wymagań rynku , każde pytanie lub kwestia nie zostanie bez odpowiedzi . Udzielimy ją w przejrzysty sposób aby nie pozostawić żadnych wątpliwości na margines błędu również w systemie doradztwa począwszy od wyboru domeny internetowej a kończąc na zaawansowanych usługach programistycznych .

 

 

Kilka słów o naszym profilu .

 

 

Obecnie Nie wystarczy już tylko bycie lub korzystanie z Internetu , należy robić wszystko aby twoja obecność zwróciła uwagę potencjalnego klienta i zachęciła go do skorzystania z oferty Twojego przedsiębiorstwa . Możemy Ci to ułatwić poprzez bogatą ofertę serwisu no-1.pl , którego nie tylko wirtualne usługi umożliwią każdej firmie start i rozwój w Internecie .

 

 

Na początku należy zacząć od domeny , którą zarejestrujesz dla swojej i firmy całkowicie za darmo w każdym z pakietów Biznesowych . Dzięki niej możesz sprawić , że każdy z łatwością trafi na Twoją stronę WWW. W no-1.pl dajemy Ci szeroki wybór przeróżnych domen począwszy od .pl .eu przez liczne domeny globalne .com .info etc… a kończąc na ponad stu domenach regionalnych i funkcjonalnych . Właściwie wyeksponowany adres pozwoli klientom z łatwością dotrzeć do strony Twojego przedsiębiorstwa . Ponadto Twoja nowa domena posłuży Ci również do szybkiego stworzenia profesjonalnego konta pocztowego ( e-mail ) w firmowej domenie , które ułatwi komunikację oraz wpłynie na pozytywne postrzeganie przedsiębiorstwa .

 

 

Następnie stwórz swój własny serwis WWW lub zleć nam jego stworzenie w oparciu o nasz najnowszy a zarazem autorski System CMS z niewiarygodnym potencjałem dającym możliwość szybkiego i łatwego rozpropagowania strony wśród wyszukiwarek internetowych . Twoi klienci będą mogli zapoznać się z ofertą firmy zaprezentowaną w atrakcyjny sposób . Dzięki przejrzystemu i łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu w prosty sposób możesz wprowadzić zmiany na witrynie i aktualizować jej zawartość, tak aby Klienci mieli zawsze dostęp do aktualnych informacji o firmie i jej ofercie . Jeżeli myślisz o sklepie internetowym , możesz już przestać szukać sklepowego oprogramowania gdyż w naszych zasobach znajduje się również autorski system sklepu internetowego z stanami magazynowymi , definiowaniem oddzielnych cenników i nie ograniczoną bazą towarów czy kategorii z którego zaawansowana funkcjonalność i prostota obsługi , czynią niezwykle potężne narzędzie sprzedaży internetowej .

 

 

W ramach kompleksowej obsługi Twojej firmy a gdy tylko będziesz potrzebował na przykład unikalnego znaku handlowego , nasi graficy stworzą dla Ciebie taki projekt z uwzględnieniem specyfiki branży w której operujesz . Z czasem kiedy Twoje potrzeby i Twoich klientów zaczną wykraczać poza obszar aplikacji internetowych , nasi programiści stworzą dla Twojej Firmy program komputerowy dający swobodę działania i uniwersalność pracy jakiej będziesz potrzebował .

 

 

Pamiętaj również że nasza firma nie świadczy jedynie usług hostingowych ale również dostarczamy rozwiązania z zakresu tworzenia stron internetowych , aplikacji komputerowych , znaków handlowych , logotypów , grafik reklamowych , wdrażania aplikacji komputerowych na zagranicznych rynkach zbytu a nawet wykonujemy druk cyfrowy materiałów reklamowych przy użyciu profesjonalnych maszyn typu Develop/Konica Minolta Ineo + 6500 .

 

 

 

 

 

 

 

print
back