Kontra 3x Stop dla home

 

 

W odpowiedzi na coraz częstsze praktyki dumpingowe stosowane przez hosting Home , postanowiliśmy wprowadzić do oferty specjalną promocję dla KAŻDEGO KLIENTA który postanowi przenieść się do naszej firmy .

 

 

Promocja obejmuje :

 

 

- Darmową migrację ( przeniesienie ) konta klienta wraz z plikami i bazami danych .
- Darmową domenę PL na okres jednego roku z zasobu domen ogólnie dostępnych ( wolnych )
- POTROJENIE przestrzeni dyskowej w stosunku do pakietu posiadanego w Home.pl
- Darmową konfiguracje serwerów pocztowych na silniki Google ( adres mailowy w własnej domenie np. bok@twojafirma.pl utrzymywany na serwerach Google , o ile zostanie wyrażona taka chęć )
- Gwarancję niezmienności ceny przedłużenia domen przez okres 2 lat ( obecnie posiadamy jedne z najniższych cen przedłużeń domen )
- Gwarancje BRAKU LIMITÓW transferu przez cały okres trwania umowy .
- Atrakcyjne upusty i rabaty na resztę usług świadczonych przez naszą firmę , między innymi : projektowanie stron www ,sklepów internetowych , znaków handlowych i aplikacji komputerowych .

 

 

Dodatkowo informujemy że nasze serwery posiadają w pełni zarządzane oprogramowanie którego zaletą jest elastyczność działań przez klienta w stosunku do rozwiązań bazujących na IdeaWebSerwer (stosowanym nagminnie w Home.pl ) jako serwera www będącego mało konfigurowalnym i obkrojonym odpowiednikiem oprogramowania typu Apache które jest dostępne dla każdego naszego klienta .

 

 

Promocja dotyczy wszystkich osób oraz firm które posiadają konto w Home.pl

 

 

Zaletami hostingu w naszej firmie są :

 

 

- stałe i niezmienne warunki korzystania z naszych usług.
- stałe i nie zmienne kwoty opłat ( nie dajemy hostingu za 1 zł by później zaskoczyć Cię fakturą w wysokości 600 zł ).
- atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz możliwość wypracowania wspólnego mianownika między naszymi cenami czy specyfikacją serwerową a potrzebami klienta .
- profesjonalne narzędzia oraz oprogramowanie serwerowe rozszerzające pakiet zakupionych usług .

 

 

Kilka słów o nas :

 

 

Jesteśmy firmą hostingową która zaczęła świadczyć usługi hostingowe około roku 1998 jako podmiot gospodarczy dla miasta Częstochowa , przez wszystkie te lata następowały zmiany organizacyjne i prawne naszej firmy zmierzające do jednego celu : Usprawnić oferowane produkty i obsługę klienta oferując mu szeroki wachlarz możliwości przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen dla klienta końcowego .
Powodowani tym przesłaniem NIE inwestowaliśmy dziesiątek tysięcy złotych w reklamy by zwabić klienta który niejednokrotnie w takich wypadkach – przepłaca za usługę gdyż musi opłacić koszty reklam które znacząco podnoszą koszty końcowe . Kierowani tym przesłaniem , dbaliśmy i dbamy o dobro klienta w myśl zasady : dobry klient to zadowolony klient , natomiast pozyskiwanie nowych klientów nigdy nie odbywało się na zasadzie masowych kapani reklamowych lecz poleceń naszych obecnych klientów którzy korzystają z usług www.no-1.pl.Nie reklama decyduje o marce produktu lecz opinie klientów i to było oraz jest naszym najważniejszym przesłaniem które pomagało nam w dostarczaniu najlepszej jakości usług przez ostatnie lata . Należy zadać sobie pytanie : co jest ważniejsze ? - wkład kapitału finansowego firmy w podwyższenie jakości świadczonych usług czy w kampanie reklamowe mające na celu hurtowe pozyskanie klientów ……. A więc jakość czy ilość ? - a jeżeli ilość to z korzyścią dla kogo ?

 

 

print
back