Certyfikaty

 

Nasza firma została  przyjęta w grono członków Izby handlowej IHK .
Izba Gospodarcza Dresden (IHK) zrzesza 93.000 członków z zakresu przemysłu, handlu, usług, transportu, budownictwa, hoteli i restauracji oraz największe podmioty regionalne .
20 000 członków jest odpowiedzialnych  za sprawy gospodarcze o rocznej produkcji ponad 20 mld euro, firmy z Izby handlowej  zapewniają  350.000 miejsc pracy i szkoleń.  Oprócz głównego biura z siedzibą w Dreźnie jest również reprezentowana w Bautzen, Kamenz, Görlitz i Zittau.  Od 1991 r., ma 80 izb w Niemczech dla członków przemysłu niemieckiego i Handlu (DIHK) w Berlinie.

 

 

 

Został wprowadzony na stronę hostingu no-1.pl system SSL zabezpieczający dane klientów podczas transakcji  . Powyższy system zabezpieczeń informacji przesyłanych w domenie został popart  certyfikatem który weryfikuję poprawność  algorytmów bezpieczeństwa na stronie .

 

 

 

Ochronę antywirusową zapewnia nam regularne skanowanie strony , jej zawartości oraz plików zawartych w linkach , firma : McAfee

 

 

 

Nasza firma została zarejestrowana w ogólno krajowej bazie zrzeszającej podmioty gospodarcze w Saxoni . Jest to inicjatywa izby gospodarczej do której należymy celem dostarczania lepszych i bardziej szczegółowych informacji o firmach i przedsiębiorstwach w Saxoni .

 

 

W ostatnich dniach do naszego grona dołaczył producent Paneli serwerowych obsługujących gry sieciowe .
Miło jest nam poinformowac że obecnie jesteśmy wyłacznościowym dystrybutorem licecnji na produkt GameCP w obrębie Polski oraz krajów Niemiecko Języcznych .

 

 

 

print
back