Aplikacja Ygoow

 

 

Ygoow, niepowtarzalny klient sieci P2M został stworzony w myślą o Was, w celu współdzielenia się ze swoimi znajomymi , rodzina czy przyjaciółmi - waszymi filmami muzyka oraz czymkolwiek co może przyjąć elektroniczna postać . Dodatkowym jego atutem są nasze konta mailowe, które wraz z programem znajdują się na specjalnym serwerze.

 Mamy wiele innowacyjnych planów związanych z rozwojem programu Ygoow, większość z nich ma na celu stworzenie dla Was, wielu udogodnień związanych z jego obsługa i dodatkowymi opcjami.

 

Nowa wersja Ygoow pozwala już nie tylko na pobieranie plików dzięki technologii P2M, ale także na wymianę HTTP (zarówno na zwykłych serwerach jak i rapidshare itp.).


Dodatkowe informacje.

 

  Nowy program Ygoow do pobierania i wymiany plikami w systemie p2m w ostatnich dniach dostarczył możliwość pobierania z linków jak akceleratory z tą różnica że nie tylko pobiera ale potrafi i wysyłać pliki .
  Ygoow pobiera i wysyła pliki nie tylko w technologi p2m ale również w http czyli zwykle linki czy linki na serwerach rapidshare lub hotfile i wiele innych ....
  Dodatkowa funkcja programu Ygoow jest możliwość zabezpieczenia danych specjalnym algorytmem szyfrującym i udostępnienie ich jedynie na hasło np.pobierania .


Aplikacja Ygoow jako program p2m - charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa  i prywatności danych . Funkcje download z linków jak i wysyłania - dodają mu dodatkowej wszechstronności .
Zaawansowane usługi kryptograficzne w Ygoow umożliwiają pełne administrowanie tym co współdzielimy i komu oraz gdzie .
Od teraz  kiedy powstal Ygoow nie ma prostszego sposobu na pobieranie dowolnej tresci czy plikow z internetu i wspoldzielenie sie nimi w granicach okreslonych przez nas.
 W programie  Ygoow dostajemy szereg unikatowych narzedzi ktore nie tylko usprawniaja i przyspieszaja pobieranie dowolnych plikow z dowolnych miejsc czy ich wysylanie ale takze ,sprawdzanie zuzycia transferu na kontach od rapidshare do gmail ( odnosnie pojemnosci) . 
Program  Ygoow jako klient w technologi  P2M dodatkowo daje mozliwosc np. twozenia kont pocztwoych na ponad 30 roznych serwerach pocztowych za pomoca jednego 'klikniecia'.


PAMIĘTAJ !Ygoow Sam w sobie jest narzędziem nie tylko pobierania czy wysyłania plików i przyspieszania tej obsługi lub zaawansowanym programem kryptograficznym  do zarządzania swoja własnością intelektualna albo aplikacja która daje możliwość zarządzania kontami pocztowymi i kontami na serwerach płatnych  od ich tworzenia a kończąc na diagnozowaniu .......... ale jest aplikacja całkowicie Polską i Darmową dla wszystkich użytkowników internetu .

print
back