Aplikacja ProxyCU

 

 

W wielkim skrócie Proxy CU jest aplikacją komputerową umożliwiającą naszym klientom cieszenie się anonimowym i bezpiecznym surfowaniem po Internecie w każdym miejscu gdzie jest Internet ( bez względu na blokady administracyjne dotyczące przeglądania stron www .

 

 

ProxyCu jest naszą autorską aplikacją z przeznaczeniem do obsługi naszej sieci serwerów Proxy przez klientów firmy emits . Po uruchomieniu aplikacji (podwoje klikniecie na ikonkę programu )  , pokazuje się ekran powitalny a następnie małe okienko gdzie należy wpisać otrzymane od administracji eMITS  dane do logowania .Program sam sprawdza na który z dedykowanych serwerów Proxy są Państwo przypisani i loguje według ustawionej autoryzacji . Dzięki takim czynnością  jest możliwość współmiernego rozłożenia ruchu miedzy klientami  a naszą siecią serwerów  – gwarantując szybkość i dużą stabilność usługi .

 

Aplikacja ProxyCU  nie pozostawia żadnych śladów w komputerach na których jest użytkowana przez naszych klientów , dzięki czemu może być w pełni mobilną i nie zauważalną aplikacją towarzyszącą nam wszędzie tam gdzie jest tylko dostęp do Internetu bez względu czy to na pendrive czy na płycie czy na karcie pamięci naszego telefonu .Ze względów blokad administracyjnych w różnych sieciach domowych , osiedlowych czy firmowych , nasza aplikacja ProxyCU  łączy państwa komputer z naszymi serwerami po odmiennych portach niż te które z reguły są blokowane w w/w sieciach  . Takie rozwiązanie daje możliwość  swobodnego przeglądania Internetu w wszystkich tych miejscach gdzie administracja zablokowała taką możliwość .

 

Dodatkowym atutem korzystania z aplikacji ProxyCU  jest pominiecie jakichkolwiek  żmudnych konfiguracji  systemu czy  przeglądarek internetowych , wystarczy ją włączyć  , wpisać odpowiednie dane logowania , nacisnąć na przycisk START , zaczekać chwilę i po momencie swobodnie surfować wśród stron internetowych .

 

 Aplikacja jest do pobrania pod adresem : www.serwer-proxy.pl/pliki/proxycu.exe

 

Aplikacja testowana pod  OS opierającymi się  na:
Windows XP
Windows Vista
Windows 7

 

Aplikacja do poprawnego działania wymaga komponentów firmy Microsoft o nazwie i wersji „ .NET Frameworks 3.5 „ Które można pobrać z naszej strony pod adresem ( pakiet inicjujący ) :

 

( pakiet inicjujący .NET Frameworks 3.5 )

 

oraz bezpośrednio ze strony Microsoft pod adresem :

 

( pakiet inicjujący .NET Frameworks 3.5 )

 

( pełny pakiet .NET Frameworks 3.5 )

 

 

print
back